До вашої уваги іменний, персоналізований та особливий подарунок на день святого Валентина дружині, подарунок на весілля молодятам, подарунок на річницю весілля дружині чи батькам.
Ініціали, перші літери імені чоловіка та дружини з дерева і серце з моху між ними.
На самих літерах ще зроблено лазерне гравіювання імен жінки та чоловіка.
Зроблено з дерева 2.8 см товщина.
Зауважте, що дерево може бути пофарбована в білий колір, або ж лише натерти масловоском. ( переглядайте фото)
Колір самого моху може бути теж різних кольорів, до прикладу червоний, темний зелений та ін.
Стоять самостійно
Висота 14 см. Ширина залежить від самих літер.
Замовити можна такий подарунок дерево масловіск або в білому кольорі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | День святого Валентина, свадьба, романтика |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Разные цвета |
| Высота | 140 мм |
| Материал изготовления | Пчелиный воск |
| Диаметр свечи | 13 мм |
| Высота свечи | 260 мм |
| Вид свечи | Церковная/ритуальная |
Информация для заказа
- Цена: 800 ₴








