Свято день всіх закоханих зовсім скоро. Тому час готувати валентинки і подарунки
Пропоную Вашій увазі символічний і романтичний подарунок - серце наповнене мохом з цікавою парочкою зверху.
Таке серце якраз і є дуже гарною Валентинкою, якою Ваша кохана дівчина буде милуватися до 10 років. Воно точно знайде своє місце в інтерєрі
Серце розмір 10.5*10 см.
Наповнене зеленим кольором моху, але Ви залюбки можете обрати інший його колір.
Невеличке серце але дуже приємний і романтичний подарунок для дівчини, дружини до дня святого Валентина, на річницю, річницю весілля.
також воно може залюбки бути першою валентинкою Вашого синочка для дівчики в школі
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | День святого Валентина, свадьба, романтика |
| Материал | МДФ |
| Цвет | Разные цвета |
| Подарочная упаковка | Да |
| Высота | 105 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Глубина | 50 мм |
Информация для заказа
- Цена: 220 ₴










