Сныжно были з червоним акцентом Новорічний різдвяний вінок на двері з оленем
Діаметр 35-36 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | Собственное производство |
| Тип | Рождественский венок |
| Материал | Солома |
| Ширина | 360 см |
| Диаметр | 36 см |
| Цвет | Белый |
| Высота | 360 см |
Информация для заказа
- Цена: 640 ₴






