
Адвент венок. Рождественский венок с свечами. Рождественская композиция в виде венка со свечами 32 см
840 ₴
- В наличии
+380 (97) 503-07-51
0991887490возврат товара в течение 14 дней по договоренности
До Нового року та Різдва пропонуємо і декор на Ваш стіл, тумбу, барну стійку і іншу поверхню.
А саме, це підсвічники зі свічками, а також оригінальні композиції на новорічну тематику.
Зауважте, що все це вироби ручної роботи і створені саме для Вас.
Отож, зараз Ви бачите:
Композиція Новорічна зі свічкою на стіл, Різдвяна свічка. Підсвічник Новорічний, Різдвяний зі свічкою
Різдвяна композиція у вигляді вінка з чотирма свічками
Така композиія є чудовим новорічним декором Вашго столу тай взагалі домівки, а також оригінаальним подарунком до Нового року та Різдва рідним та близьким.
В декорі - штучна хвоя, шишки сосни, палички кориці, сушені цитрусові, натуральна бавовна
Максимальна довжина (заміряно по гілках ) 32 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Производитель | Собственное производство |
| Тип | Рождественский венок |
| Длина | 31 см |
| Цвет | Золотистый |
| Материал | Натуральный |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
| Ширина подсвечника | 170 мм |
| Комплектация свечой | 1 шт. |
| Количество мест для свечей | 1 |
| Тип подсвечника | настольный (каминный) |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал изготовления | верба |
| длина | 31 см |
Информация для заказа
- Цена: 840 ₴








