Декоративний зуб на підставці, що задекорований стабілізованим мохом та містить qr код
Така табличка-зуб з qr кодом може містити Запрошення приєднатися до інстаграм, фейсбук або іншої вашого акаунту, Швидкий і простий спосіб спрямувати людей на потрібний сайт, Надання доступу до WiFi, ВАш Приват 24 для здійснення розрахунку
Його можна розмістити на столі, ресепшині
⠀
Все за Вашим бажанням!
Для зручності в розрахунках, реклами та щоб привернути увагу ваших пацієнтів.
⠀
Декор у стоматологію зі стабілізованим мохом.
Чудова і практична ідея подарунку стоматологу, ортодонту до професійного свята День стоматолога 9 лютого, на день народження стоматологу, подарунок з нагоди відкриття стоматклініки, стоматкабінету
⠀
Основа його фанера 6 мм товщина. Пофарбована в білий колір.
⠀
Пропонуємо такі розміри (висота):26 см ширина самого зуба 23 см
Приєднуйтесь до нас у інстаграмі - https://www.instagram.com/creative_space4you/?hl
Усі питання по замовленню - пишіть у вайбер, телеграм 0975030751
та телефонуйте 0975030751
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Страна производитель | Украина |
| Материал | Дерево |
| Высота | 260 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Цвет | Белый |
| Место эксплуатации | Дача, Дом, Сад, Улица/участок |
| Ширина подставки | 500 мм |
| Высота подставки | 1000 мм |
| Вариант установки подставки | пол |
| Тип | Подставка для растений |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 275 |
| Форма | Прямоугольная |
| Ручка | Есть |
| Количество в наборе | 1 шт. |
- Цена: 960 ₴








