Навіть дощ, як виявилося, не стає назаваді закоханим...
романтика серед яскравої осені...
Картина буде дійсно неповторним і романтичним декором для Вашої оселі, а також романтичним подарунком дружині на річницю весілля, подарунком закоханій парі, подарунком молодятам на весілля
Оригінальна авторська картина яскравої осені для Вашого інтерєру. Картина яскравий Осінній пейзаж, осінній парк, що зустрічає закоханих
Картина з мохом. Картина, що поєднала олійний живопис та декор мохом.
Мох не потрібно поливати та ставити на сонці.
Він зберігає свій вигляд і колір до 10 років.
Розмір 50*70 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Жанр | Пейзаж / природа |
| Техника | Авторская |
| Ориентация | Горизонтальная |
| Оформление | Без рамы |
| Состояние | Новое |
| Тип картины | Оригинал |
| Ширина картины | 90 см |
| Высота картины | 80 см |
| Материал | Холст |
| Пользовательские характеристики | |
| Выполнение | Ручная работа |
| Ширина изделия | 70 см |
| Высота изделия | 50 см |
Информация для заказа
- Цена: 25 000 ₴



