Декор в стоматологію і чудовий подарунок стоматологу. Декор на рецепцію в стоматологічну клініку або в кабінет лікаря стоматолога
Зуб з моху, але ще й візитниця та тримач для телефону.
Розмістити можна на рецепції і покласти візитівки, або ж в кабінеті і ще й телефон.
Зручно, практично і заодно і реклама!
Розмір :
30 см * 9см*2.8 см підставка
20 см сам зуб.
Загальна висота 23 см
Матеріал - дерево, а наповнити його можна різними кольорами моху.
Кольори зубу і підставки : білий, чорний або ж залишити деревомасловіск
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Профессии |
| Материал | Дерево |
| Высота | 230 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Тип картины | Оригинал |
| Техника | Масло |
| Оформление | В раме |
| Ширина картины | 50 см |
| Высота картины | 40 см |
| Материал рамы | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 1 250 ₴











