
Подарунок мамі на день матері, подарунок мамі на день народження. Кашпо з мохом та награвійованим привітанням
від 360 ₴
- В наявності
Біле дерев′яне геометричне кашпо з рожевим, жовтим та салатовим кольором моху
Яскравий, по-справжньому весняний подарунок мамі, матусі,подарунок до дня матері.
А також таке кашпо з мохом може слугувати цікавим та оригінальним подарунком на день народження подрузі, сестрі, колегам та Вашим матусі.
Ми пропонумо такі самого розміри кашпо (без моху):
8*8 ( без моху) см ціна 360 грн з гравіюванням
10*10 см (без моху) см ціна 460 грн З ГРАВІЮВАННЯМ
Висота готового кашпо з мохом - 12-13 см, 14-15 см відповідно
ня, яке можна виконати різною мовою окрім російської.
Щодо кольору кашпо, то можна замовити його в білому, чорному, шоколадному кольорах, або лише дерево, що вкрите масловоском.
І звісно колір моху в кашпо можна замовити різний.
Переглядайте інші оголошення і магазині, щоб побачити як виглядає мох в різних по кольору кашпо.
Звісно, у нас широкий асортимент кольорів моху, тому наповнити кашпо ми можемо будь-яким його кольором і навіть поєднати декілька
Мох не втрачає свого вигляду і кольору до 10 років.
Його не потрібно поливати та не потрібно ставити у сонячному місці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для кімнатних рослин |
| Встановлення | Настільна |
| Матеріал | Дерево |
| Форма | Фігурна |
| Колір | Різні кольори |
| Тип | Кашпо |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 130 мм |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення | Бджолиний віск |
| Діаметр свічки | 60 мм |
| Висота свічки | 85 мм |
| Вид свічки | Їдальня |
- Ціна: від 360 ₴










