Сныжно были з червоним акцентом Новорічний різдвяний вінок на двері з оленем
Діаметр 35-36 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип | Різдвяний вінок |
| Матеріал | Солома |
| Ширина | 360 см |
| Діаметр | 36 см |
| Колір | Білий |
| Висота | 360 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴






