
Адвент вінок. Різдвяний вінок зі свічками. Різдвяна композиція у формі вінка зі свічками 32 см
840 ₴
- В наявності
+380 (97) 503-07-51
0991887490повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
До Нового року та Різдва пропонуємо і декор на Ваш стіл, тумбу, барну стійку і іншу поверхню.
А саме, це підсвічники зі свічками, а також оригінальні композиції на новорічну тематику.
Зауважте, що все це вироби ручної роботи і створені саме для Вас.
Отож, зараз Ви бачите:
Композиція Новорічна зі свічкою на стіл, Різдвяна свічка. Підсвічник Новорічний, Різдвяний зі свічкою
Різдвяна композиція у вигляді вінка з чотирма свічками
Така композиія є чудовим новорічним декором Вашго столу тай взагалі домівки, а також оригінаальним подарунком до Нового року та Різдва рідним та близьким.
В декорі - штучна хвоя, шишки сосни, палички кориці, сушені цитрусові, натуральна бавовна
Максимальна довжина (заміряно по гілках ) 32 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Власне виробництво |
| Тип | Різдвяний вінок |
| Довжина | 31 см |
| Колір | Золотистий |
| Матеріал | Натуральний |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Ширина свічника | 170 мм |
| Комплектація свічкою | 1 шт. |
| Кількість місць для свічок | 1 |
| Тип свічника | настільний (камінний) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення | верба |
| довжина | 31 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴








