
Картина багряна осінь. Романтика восени. Картина з моху і олійними фарбами. 70*50 см
25 000 ₴
- Під замовлення
Відправка з 19 травня 2026+380 (97) 503-07-51
0991887490повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Навіть дощ, як виявилося, не стає назаваді закоханим...
романтика серед яскравої осені...
Картина буде дійсно неповторним і романтичним декором для Вашої оселі, а також романтичним подарунком дружині на річницю весілля, подарунком закоханій парі, подарунком молодятам на весілля
Оригінальна авторська картина яскравої осені для Вашого інтерєру. Картина яскравий Осінній пейзаж, осінній парк, що зустрічає закоханих
Картина з мохом. Картина, що поєднала олійний живопис та декор мохом.
Мох не потрібно поливати та ставити на сонці.
Він зберігає свій вигляд і колір до 10 років.
Розмір 50*70 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Жанр | Пейзаж / природа |
| Орієнтація | Горизонтальна |
| Оформлення | Без рами |
| Ширина картини | 90 см |
| Висота картини | 80 см |
| Стан | Новий |
| Техніка | Авторська |
| Тип картини | Оригінал |
| Матеріал | Полотно |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина виробу | 70 см |
| Виконання | Ручна робота |
| Висота виробу | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 000 ₴






